Fasado dekoratyvinių elementų gamyba, projektavimas

 

Pastatų jų eksterjerų bei interjerų brėžiniuose ir maketuose dažnai viskas atrodo tarsi svajonėje, tačiau realybėje, dėl įvairių įgyvendinimo sunkumų daugelio detalių deja tenka atsisakyti. Naudojant modernias medžiagas ir jų apdirbimo technologijas operatyviai ir tiksliai įgyvendinsime visas Jūsų svajones. Nesvarbu, ar tai būtų klasikinio pastato išorinės, vidinės apdailos detalės, sudėtingos šiuolaikinio dizaino interjero,  ar gamtos bei meno kūriniai.

 

Ši technologija gamintojui leidžia suderinti  AUKŠTOS KOKYBĖS  (Knauf therm) polistireninio putplasčio EPS  lengvumo, su aukštų technologijų tvirta, atsparia atmosferos poveikiui poliuretano danga.
Savo lengvumo dėka nereikalauja ypatingų tvirtinimo elementų, neapkraunamas konstruktyvas

Gaminių gabaritai neriboti – viskas kuriama iš atskirų modulių. Naudojant šiuolaikinės (naujausias) gamybinės įrangos technologijas pasiekiama aukšta dekoratyvinių elementų kokybė.

Dekoro elementams gaminti UAB „Prustitas“ naudoja aukštos kokybės „Knauf therm“ polistireninį putplastį, kuris kokybės atžvilgiu yra pripažintas vienas iš geriausių putlasčio gamintojų Europoje.

 

Išfrezuotus Fasado dekoro elementų paviršius siūlome padengti  2 tipų dangomis:

1. Gaminio padengimas poliuretano danga – paviršių padengiame aukštus standartus atitinkančia poliuretano danga, kuri pasižymi smūgiams, įbrėžimams ir aplinkos poveikiui atspari medžiaga – tam naudojama speciali puškimo technologija.

2. Polimero pagrindu cementinė danga – Europos gamintojo „Stirofil“ polimero pagrindu cementinė danga, kuri yra atspari atmosferos poveikiui ir užtikrina gaminio ilgaamžiškumą.

Glaudžiai bendradarbiaujame su architektais, dekoratoriais bei dizaineriais, bendromis jėgomis realizuojame klientų ambicijas bei pageidavimus. Platus produkcijos asortimentas, protingos kainos, lanksti nuolaidų sistema leis išpildyti bet kokius klientų užsakymus.