Partneriai

UAB „Prustitas” nuo 2002 metų turi platų partnerių tinklą. Dirbame su patikimais ir laiko patikrintais gamintojais. Esame oficialus atstovai, tad suteiksime visą informaciją apie partnerių produktus su galimybe juos įsigyti.

CROMA®

 

CROMA®- Prancūzijoje esanti gamybos ir projektavimo įmonė, kuri daugiau nei 30 metų, tiria, kuria ir gamina kompiuteriu valdomas karštos vielos pjovimo sistemas. CROMA sukurtais ir pagamintais įrenginiais galėsite pjaustyti praktiškai visas termolydžias putas ir mažo storio plastikines mežiagas. Per daugelį metų sukūrėme modernius pjovimo įrenginius ir esame pirmaujantys pasaulyje savo srityje.. Mes gaminame tiek standartinius įrenginius, tiek sukuriame kliento poreikius atitančius įrenginius, pasitelkdami savo ilgametę patirtį.

Visa detali informacija: http://www.croma-foamcutter.com/en/

Polychem Systems

Pionieriai poliuretano pramonėje

Poliuretano sektorius Lenkijos rinkoje išgyveno sunkius laikus. Patirtis, įgyta per beveik 35 mūsų veiklos metus, kai keitėsi politinis kraštovaizdis ir keitėsi ekonominės tendencijos, išmokė kurti verslo ateitį. Kai poliuretano sektorius buvo kokono stadijoje, Polychem Systems Sp. z o.o. kūrė gamybos technologijas, kurios tapo mūsų sėkmės pagrindu.

Daugiau informacijos rasite: https://www.polychem-systems.com.pl/en/

Knauf Industries

Mūsų biurai ir  gamyklos yra daugiau nei 80 šalių.

Pasaulinį pripažinimą pelnėme dėl aukštos kokybės gaminių statybų pramonei, kas suteikė mums pagrindą pradėti veiklą ir plastiko pramonėje kaip Knauf Industries įmonė.
Mes tiekiame gaminius iš putplasčio, be kita ko putų polistirenas (EPS), putų polipropilenas (EPP) ir komponentai, pagaminti įpurškiant termoplastus.

Knauf Industries – įmonė, rinkoje veikianti daugiau nei trisdešimt metų. Šis laikotarpis leido įgyti patirties plastikų gamyboje ir įgyti klientų pasitikėjimą.

Aukščiausia mūsų gaminių kokybė ir mūsų idėja suteikti pridėtinę vertę jau paruoštų paslaugų, palengvinančių logistikos, projektavimo ir gamybos procesus, forma sulaukė klientų pritarimo ir Lenkijos rinkoje.

Daugiau informacijos rasite: www.knauf-therm.lt

NECURON®

Necuron® – plokštės, blokai ir pagal užsakymą liejamos medžiagos, skirtos modeliavimui, įrankiams, raštams, tvirtinimams ir įtaisams

„SOLID SOLUTIONS“ – ši filosofija yra visų mūsų NECURON® produktų esmė. Tai pažadas mūsų klientams ir kartu atspindi mūsų atsidavimą, motyvaciją ir tapatybę. Mūsų klientai gali būti tikri, kad už kiekvieną NECURON® produktą ir klientų užsakymą yra atsidavusi visa NECUMER komanda.

Mūsų stiprybės

▪  Nepriklausoma šeimai priklausanti įmonė su užtikrinta teisių perėmėja
▪  Patikimų ir kompetentingų partnerių buvimas visame pasaulyje
▪  Dėmesys pagrindinei kompetencijai
▪  Aukšto lygio paslaugas teikia ilgametę patirtį turintys darbuotojai
▪  Nuolatiniai aukšti kokybės standartai
▪  Vidinis kūrimas ir gamyba

Daugiau informacijos rasite: https://www.necumer.de/

Baltic Bullet Liner

Patirtis

Baltic Bullet Liner ištakos siekia 2007 m., kai poliuretano technologija ir jos privalumai atkeliavo į Latviją. Baltic Bullet Liner SIA kaip įmonė gyvuoja nuo 2013 m. Per daugelį metų įmonės savininkai ir darbuotojai puikiai įsisavino poliuretaninio dengimo technologiją. Išlaikydami pastovią įmonės profesionalų sudėtį, galime pateikti aukščiausios kokybės poliuretano dangą ant bet kokių paviršių, objektų ir objektų.

Saugumas

Aukšta paslaugos kokybė yra susijusi su „Bullet Liner“ gaminių žaliavų kokybe. Testavimas ir sertifikavimas atliekamas reguliariai, o Bullet Liner gaminiai ir technologija atitinka ES direktyvas ir įvairius ISO standartus: TUV DIN EN 71-3: 2019, EN ISO 9227: 2017, EN ISO 16773-2: 2016, EN ISO 2812-1 : 2008, EN ISO 4624: 2016, EN ISO 9227: 2017, EN ISO 4628-1: 2016, EN ISO 12944-2: 2018, TUV DIN EN 71-3: 2019, NSF / ANSI 61 ir kt.

Įmonės istorija

Iš pradžių „Baltic Bullet Liner“ daugiau dėmesio skyrė komercinių transporto priemonių, automobilių kėbulų ir pikapų apsauginėms dangoms. Bėgant metams mes gerokai išplėtėme savo pasiūlą naudodami platų poliuretano dengimo technologijų asortimentą. Šiuo metu siūlome poliuretanines dangas ne tik transporto priemonėms, bet ir statybiniams bei aplinkosaugos objektams, gamybai, reklamai, karinėms reikmėms ir kt.

Daugiau informacijos rasite: https://www.bulletliner.com/