Porolono pjaustymas

Porolonas – tai neatsiejama gamybos industrijos dalis. Porolonas naudojamas baldų gamyboje, automobilių pramonėje, interjero bei eksterjero sprendimams, garso izoliacijai ir daugybei kitų sričių.

Jeigu Jums reikia specifinių porolono formų, kurių negalite įsigyti iš anksto, mes esame tam, kad padėtume. Siūlome aukštos kokybės porolono pjovimo paslaugas, kurios atitiks kiekvieno individualius poreikius. Pjauname įvairaus tankio tiek įprastą tiek perdirbtą poroloną.

2D pjovimas
2D porolono pjovimas yra procesas, kurio metu porolono blokas yra supjaustomas į norimo dydžio, nesudėtingas geometrines formas. Įvairios baldų detalės, čiužiniai, akustinės panelės. Porolonas gali būti supjaustytas į įvairias formas, kurios bus naudojamos reklaminėse priemonėse, scenografijoje ar kūrybiniuose projektuose. Galime padėti sukurti unikalius ir įspūdingus vizualinius sprendimus, pavyzdžiui, piktogramas, logotipus ar įvairiausius trimačius objektus. Tai greitas, kokybiškas ir svarbiausia, tikslus sprendimas Jūsų reikmėms.

3D pjovimas
3D porolono frezavimas yra procesas, kurio metu naudojama speciali 5 ašių CNC frezavimo įranga. Šis metodas leidžia išgauti įvairiausias sudėtingas ir itin detalias formas. Atsižvelgiant į specifinius projektų reikalavimus, 3D porolono frezavimas suteikia galimybes kurti inovatyvius dizaino projektus ir architektūrinius elementus. Tai gali būti dekoratyviniai objektai, skulptūros, interjero detalių ar paviršių apdaila. 3D frezavimas leidžia kurti kompleksiškai suformuotas detales ir formas, pritaikytas individualiems poreikiams.